Foto: kollaaž PhotoFunia ja Siiri
Oled vahel hommikust kohvi nautides ning päevatoimetusi peast läbi lastes tabanud end mõttelt: "Mõnus oleks, kui juuksur koju tuleks..."? See kõik on võimalik. Kui elad Harjumaal Saustinõmme, Luige, Kiili või Saku kandis, siis just Sinu jaoks on loodud OÜ Ilukuller, mis pakub juuksuriteenust Sinu enda kodus. 

Foto: Siiri, OÜ Ilukuller
Kui vajad värvihooldust, uut lõikust või meeleolu tõstvat soengut, siis kirjuta SIIA ja me hoolitseme Sinu juuste eest professionaalsel tasemel. 

Kutsu Ilukuller enda juurde ka siis, kui pead teemapidu ja vajad nii endale kui külalistele põnevaid soengud või kui tähistad laste sünnipäeva, kus tirtsudel juuksed põnevalt patsidesse põimida. Või oled lihtsalt otsustanud sõbrannad külla kutsuda, kes kõik tahavad ka juuksed korda saada. Kaks ühe hoobiga! 

Kui Sa oled väikese beebiga kodus olev ema, kuid salongi pole aega minna ja last pole ka kellegi hoolde jätta, siis kutsu Ilukuller ja teeme Sinu päeva ilusaks. 
Ilukuller kasutab oma töös peamiselt SIM Sensitive (www.simsensitive.ee) tooteid, mis on juuksesõbralikud, ei sisalda kunstlikke lisaaineid, paljud tooted on lõhnavabad või lõhnastatud hüpoallergeensete lõhnadega. SIM Sensitive tootevalikus on ka ammoniaagivaba juuksevärv.

Fotod: Siiri

Sinu juuste eest hoolitseb E, T, N, R, L:
kutsetunnistusega juuksur Siiri

OÜ Ilukuller

Reg.nr 12831427

ilukuller@gmail.com
Foto: kollaaž PhotoFunia, Siiri ja Elika Hunt Photography