Mäng valguse ja varjuga

Mul ei olnud plaanis täna kassi pildistada, tahtsin hoopis teha tärkavatest taimedest pilti, kuid ühel hetkel jäi kaamera pidama mängival kassil. Meie Burma on üks igavesti vahva tegelane. Kass jäi väga põnevalt aknast langeva valgusvihu kätte... Teisel pildil jäi kenasti kaamerasse põrandalt peegelduv kassikujutis.

Loe lisaks

Pühapäeva piltnik

Tükk aega seisis kapis üks arvestatav fotoaparaat, tegelikult isegi kaks. Üks digipeegel Nikon D3100, teine digitaalne OLYMPOS SP550UZ. Ilmselt mugavusest sai kasutatud aparaatidel ainut funktsiooni AUTO. Raamaturiiulist sai välja võetud John Garretti ja Graeme Harrise raamat "Täielik fotograafia kursus. Harrastajast asjatundjaks". Fotoaparaat ühes, raamat teises käes asusin asja kallale. 
Loe lisaks

Taaskasutus

Nonii, nüüd on viimane aeg kodu korda teha! Suurem laps läheb sügisel kooli ja see on suur ja põnev algus. Selles valguses tekkis vajadus lapse tuba ümber organiseerida ning kui juba mööbeldamine käsile võetud, siis tuleb ka kapid koristada.  
Loe lisaks

Minu esimene amigurumi

Heegeldamine on vahva. Ja eriti tore on kui saab heegeldistega rõõmu pakkuda oma lastele. See ehe vaimustus nende silmis on tõeliselt innustav. 

Amigurumisid olen silmanud juba mõnda aega. Pärast ajakirja Pere ja Kodu 2013 maikuu numbri ilmumist, kus Lilleliis õpetab tegema imearmast jänkut, sai see mul teoks. Ja polnudki nii keeruline, kui alguses arvasin. Kuna mul on lapsi kaks, siis ilmselt jääb ühest jänkust meie perele väheseks ja varsti tuleb uus loomake ette võtta.

Sõbranna käis külas ja nägi, et mul üks näputöö pooleli. Rääkisin talle, kuidas ma ajakirjast armsa jänku leidsin, et kohe pidin ju seda proovima. Tema vastas selle peale, "Nii vahva, et on nii erinevaid inimesi. Mina oleksin hetkeks vaadanud ajakirja jänkut ja mõelnud, et näe, kui nunnu ja siis lihtsalt ajakirja edasi lehitsenud."

Loe lisaks